Yılın Heyecanla Moda Olayı: Phoebe Philo’nun Dönüşü

Celine hayranlarını sevindirecek haber Phoebe Philo’dan geldi. 1997-2006 yılları arasında Chloé’de ve ardından 2008’den 2018’e kadar C3line’de kreatif direktörlük yapan İngiliz ikonik tasarımcı Phoebe Philo, moda dünyasına verdiği uzun bir..

Yılın Heyecanla Moda Olayı: Phoebe Philo’nun Dönüşü
Yayınlanma: Güncelleme:

Celine hayranlarını sevindirecek haber Phoebe Philo’dan geldi. 1997-2006 yılları arasında Chloé’de ve ardından 2008’den 2018’e kadar C3line’de kreatif direktörlük yapan İngiliz ikonik tasarımcı Phoebe Philo, moda dünyasına verdiği uzun bir aradan sonra güçlü bir dönüş yapıyor. 2018’de Celine için son koleksiyonunu çıkardıktan sonra ünlü tasarımcı şimdi kendi moda markasını piyasaya sürüyor.

Kadın giyimini yeniden tanımlayan üzerine düşünülmüş parçalar yaratan Philo, Eylül 2023’te koleksiyonunu çıkaracağını duyurdu. İlk koleksiyonunun özel bir çevrimiçi mağaza olan phoebephilo.com üzerinden Birleşik Krallık, ABD ve Avrupa’da satışa sunulacak 150 stil içereceğini bildirdi. Öte yandan model Daria Werbowy’nin markanın yüzü olacağı biliniyor.
Marka, 27 Temmuz’da Instagram üzerinden web sitesinin kayıt için açıldığını bildirmesinin ardından bir saatten kısa bir süre içinde gönderi 19 binden fazla beğeni aldı ve Meta’nın moda ve güzellik lideri Clara Cornet, Pernille Teisbaek ve Erika Boldrin de dahil olmak üzere hayranlarından yüzlerce yorum aldı.

Phoebe Philo Studios’un Fransız lüks holding LVMH’nin desteğini aldığı söylense de Philo yeni ortaklığı hakkında “LVMH ile uzun yıllardır çok yapıcı ve yaratıcı bir çalışma ilişkisine sahibim dolayısıyla bu yeni projede yeniden bağlantı kurmamız doğal bir ilerleme” açıklamasında bulunuyor. Kendi bağımsız moda evinin başına geçmeye hazırlanan Philo, olağanüstü kalitede şık, modern ve minimalist bir estetiğe sahip tasarımlara dayalı giysi ve aksesuarları çok yakında moda severlerle buluşturacak.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.