Oyuncu Cansu Dere, 14 Milyon TL’lik reklam teklifi hakkında: “Arkadaşlar hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz. Öyle bir teklif yok”

Sevilen oyuncu Cansu Dere, 14 milyon TL’lik reklam teklifini reddettiği iddiasını yalanlayarak “Arkadaşlar hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz. Öyle bir teklif yok” dedi.Ekranların iki başarılı oyuncusu Cansu Dere ve Selma Ergeç,..

Oyuncu Cansu Dere, 14 Milyon TL’lik reklam teklifi hakkında: “Arkadaşlar hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz. Öyle bir teklif yok”
Yayınlanma: Güncelleme:

Sevilen oyuncu Cansu Dere, 14 milyon TL’lik reklam teklifini reddettiği iddiasını yalanlayarak “Arkadaşlar hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz. Öyle bir teklif yok” dedi.Ekranların iki başarılı oyuncusu Cansu Dere ve Selma Ergeç, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşan Dere, bir mücevher markasının 14 milyon TL’lik reklam teklifini reddettiği iddiasına son noktayı koydu.”ÖYLE BİR TEKLİF YOK”Birlikte görülen Cansu Dere ve Selma Ergeç, “Beraber bir projeniz mi var? Onun için mi buluştunuz” sorusuna “Şu an için iş güç düşünmüyoruz. Biz çok yakın arkadaşız. Halletmemiz gereken bir iş vardı. Onun için beraberiz” dedi. Geçtiğimiz günlerde bir markanın 14 milyon TL’lik reklam teklifini reddettiği iddiasıyla gündeme gelen Cansu Dere, “Arkadaşlar hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz. Öyle bir teklif yok” ifadelerini kullandı
Cansu Dere, Ordu’da kendi adına açılan eczane için de “O eczaneden haberim yok. Bir şey diyemem” şeklinde konuştu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.