Miray Daner ile Oğulcan Engin ayrıldı

Oyuncu Miray Daner ile Oğulcan Engin, 2 yıllık birlikteliklerinin ardından yollarını ayırdı. Çiftin yakın çevresine “Ayrıldık ama bizi yine birlikte görebilirsiniz” dediği öğrenildi. Meslektaşı Kubilay Aka’dan ayrıldıktan sonra bir iş..

Miray Daner ile Oğulcan Engin ayrıldı
Yayınlanma: Güncelleme:

Oyuncu Miray Daner ile Oğulcan Engin, 2 yıllık birlikteliklerinin ardından yollarını ayırdı. Çiftin yakın çevresine “Ayrıldık ama bizi yine birlikte görebilirsiniz” dediği öğrenildi.

Meslektaşı Kubilay Aka’dan ayrıldıktan sonra bir iş insanıyla yakınlaşan oyuncu Miray Daner, bu ilişkinin yürümeyeceğini anlayınca bitirdi.

Güzel oyuncu, çok geçmeden de şarkıcı Seda Sayan ile eski futbolcu Sinan Engin’in işletmeci oğulları Oğulcan Engin’le tanıştı.

Mutlu halleri her daim dikkat çeken çiftten üzücü haber geldi.

“Ayrıldık ama bizi birlikte görebilirsiniz”
İddialara göre iki yıldır birlikte olan Daner ve Engin, ayrılık kararı aldı.

Çiftin yakın çevresine “Bizi yine birlikte görebilirsiniz. Aşk bitti ama dostluğumuz devam edecek” dediği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan, Miray Daner hakkında şöyle konuşmuştu:

“Kayınvalidesi gibi oğlak”
Miray’ı gençliğime çok benzetiyorum. Çok zarif, çok güzel. Oğulcan’la çok yakıştırıyorum. Belli o da çok disiplinli, işine sadık. Bir de oğlak burcu. Bakın kız kayınvalidesi gibi oğlak.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.