Trende birlikte uyumak için çekinerek yalvarmıştı: Tam 11 yıldır her sabah yan yana uyanıyorlar

Kadın güzeldi… Sarışın, mavi gözlü, endamı yerinde… Hele bir gülüşü vardı ki dünyalara bedel. Bir dizi ile genç yaşında ünlendi ve sonra kariyer yolunda hızlı adımlarla yürüdü gitti. Erkek de..

Trende birlikte uyumak için çekinerek yalvarmıştı: Tam 11 yıldır her sabah yan yana uyanıyorlar
Yayınlanma: Güncelleme:

Kadın güzeldi… Sarışın, mavi gözlü, endamı yerinde… Hele bir gülüşü vardı ki dünyalara bedel. Bir dizi ile genç yaşında ünlendi ve sonra kariyer yolunda hızlı adımlarla yürüdü gitti. Erkek de fiziksel görüntü olarak ondan hiç aşağı değildi.. Bakımlı sakallarının çevrelediği yakışıklı yüzüyle genç kızların sevgilisiydi. O da tıpkı güzel kadın gibi sinemada başarılı bir kariyer grafiği çiziyordu. Genç adam daha önce başka bir meslektaşıyla evlenip ayrılmıştı. Kadın ise çok da göz önünde yaşamadığı özel hayatında bazı aşklarla konuşulmuştu.Sonunda yolları kesişti. Sonları kaçınılmazdı… Bir filmde oynadılar ve birbirlerine kanları kaynadı. Çok geçmeden erkek tarafı birden bu güzel kadınla aynı evde yaşamak istediğine karar verdi. Aşka düştüler ve 2012 yılında evlendiler. Önce ilk bebekleri dünyaya geldi… Ardından ikincisi, sonra üçüncüsü… Belli ki her ikisinin de büyük bir aileye sahip olma hayali vardı, çünkü dördüncü bebek de yolda hatta “eli kulağında.” Kim bilir belki de biz bu satırları yazarken onlar dördüncü bebeği kucaklarına aldı bile… Nasıl olsa bir süre sonra sosyal medyadan duyururlar. Onların geleneği böyle!

Neredeyse çocukluğundan bu yana mesleğini sürdüren Reynolds, 32 yıllık kariyeri boyunca150 milyon doların üzerinde servet edindiği söyleniyor. Bunca varlığa karşın meslektaşlarıyla kıyaslandığında, dışarıdan bakıldığında mütevazi bir hayat sürdüren Reynolds yeri geldiğinde de parasını kelimenin tam anlamıyla gözünü kırpmadan harcıyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.