Yayınlanma:

20 Dakikalık Kardiyo Egzersizi ile 500 KALORİ YAKIN VİDEOLU ANLATIM

20 dakikalık bir eliptik cihazı seansı, ortalama 500 kalori harcamanıza yardımcı olabilir. Step Aerobik: Step aerobik, adından da anlaşılacağı üzere, adım atma hareketlerini içeren bir egzersizdir. 20 dakikada 500 kalori..

20 dakikalık bir eliptik cihazı seansı, ortalama 500 kalori harcamanıza yardımcı olabilir. Step Aerobik: Step aerobik, adından da anlaşılacağı üzere, adım atma hareketlerini içeren bir egzersizdir. 20 dakikada 500 kalori harcamak için, ortalama 800-1000 adım atabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.