Yayınlanma:

2 HAFTA İÇİNDE KARIN KASLARINA SAHİP OL VİDEOLU ANLATIM TÜRKÇE

Herkes HIZLI ve kısa bir program istiyor gibi görünüyor, bu yüzden tanımlanmış karın kaslarına yaklaşmanıza ve kilo vermenize yardımcı olmak için 2 haftalık bir program hazırladım. 2 haftalık bir programa..

Herkes HIZLI ve kısa bir program istiyor gibi görünüyor, bu yüzden tanımlanmış karın kaslarına yaklaşmanıza ve kilo vermenize yardımcı olmak için 2 haftalık bir program hazırladım. 2 haftalık bir programa katılmak daha kolaydır ve programı tamamladıktan sonra istediğiniz zaman tekrar yapabilirsiniz!

Not:Egzersiz formunuz ve beslenme ihtiyaçlarınız konusunda size tavsiyelerde bulunacak bir sağlık ve fitness uzmanına görünmenizi önemle öneririm. Her insan benzersizdir ve sağlık veya fitness konusunda herkese uyan tek bir çözüm yoktur. Ben bir tıp uzmanı değilim ve sağlığınız ve güvenliğiniz son derece önemli.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.