Turkiye - Süper Lig
Mondihome Kayserispor
13:30 3 : 2 MS
MS
MKE Ankaragücü
Gaziantep
16:00
Rams Başakşehir FK
Tümosan Konyaspor
19:00
Atakaş Hatayspor
Fenerbahçe
19:00
Kasımpaşa
Turkiye - 1. Lig
Bandırmaspor
13:30 4 : 1 90'
90'
Ümraniyespor
Yeni Çorumspor AŞ
16:00
BB Bodrumspor
Adanaspor
19:00
Göztepe
Kulüp Hazırlık Maçları
03:00
10:30
11:00 2 : 1 MS
MS
11:30 4 : 2 MS
MS
12:00
12:00 1 : 2 MS
MS
12:00
12:00 1 : 0 MS
MS
12:30 3 : 2 MS
MS
12:45 5 : 1 MS
MS
13:00 7 : 3 90'
90'
13:00
13:00
13:00 : 155'
155'
13:00 : 155'
155'
13:00
13:00
13:00
13:00 5 : 0 90'
90'
13:00
13:30 2 : 1 90'
90'
14:00 1 : 2 74'
74'
15:00 0 : 0 33'
33'
15:00 0 : 0 34'
34'
15:00
15:00 1 : 0 31'
31'
15:00 0 : 0 32'
32'
15:00
15:00
15:00 0 : 1 33'
33'
15:00 1 : 0 32'
32'
15:15
15:30 0 : 0 2'
2'
15:45
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
18:00
18:00
18:00
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
14:00
14:00
İngiltere - Premier Lig
18:00
18:00
18:00
18:00
20:30
23:00
İspanya - LaLiga
16:00
ER
18:15
20:30
23:00
Almanya - Bundesliga
17:30
17:30
17:30
17:30
20:30
Fransa - Ligue 1
19:00
23:00
İtalya - Serie A
17:00
20:00
22:45
Hollanda - Eredivisie
20:45
22:00
23:00
Belçika - Pro Lig
18:00
20:15
22:45
Portekiz - Liga Portugal
18:30
21:00
23:30
İskoçya - Premier Lig
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
17:00
20:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
14:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
14:00
AFC Olimpik Elemeler, Kadınlar
12:00 0 : 3 MS
MS
16:04
Gold Cup, Women
03:30 0 : 8 MS
MS
06:15 0 : 4 MS
MS
Pinatar Kupası, Bayanlar
16:05
21:30
Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
00:30 5 : 1 MS
MS
21:00
23:00
CAF Şampiyonlar Ligi
16:00
16:00
19:00
19:00
22:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
14:00
14:00
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
11:30 2 : 1 MS
MS
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:00 2 : 2 MS
MS
12:00 1 : 0 MS
MS
12:00 6 : 2 MS
MS
12:00
12:00
12:00 0 : 0 MS
MS
13:00
14:00
İngiltere - Championship
15:30 0 : 0 1'
1'
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İngiltere - Lig 1
15:00 0 : 0 32'
32'
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İngiltere - Lig 2
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İngiltere - Ulusal Lig
15:30 0 : 0 3'
3'
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İspanya - LaLiga 2
18:15
20:30
20:30
23:00
ER
İspanya - Primera Federacion
18:00
18:00
18:00
18:00
20:00
20:00
20:00
22:00
22:00
İspanya - Segunda Federacion
17:00
18:00
18:00
18:30
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:30
20:00
20:00
20:00
Almanya - 2. Bundesliga
15:00 0 : 0 32'
32'
15:00 1 : 0 33'
33'
15:00 0 : 0 33'
33'
22:30
Almanya - 3. Lig
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
18:30
Fransa - Ligue 2
17:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
İtalya - Bahar Şampiyonası
13:00 3 : 3 MS
MS
13:00 2 : 0 MS
MS
15:00
15:00
17:00
İtalya - Campionato Primavera 2
13:00
13:00 3 : 3 MS
MS
13:00
13:00 0 : 0 MS
MS
13:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
17:00
İtalya - Serie B
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
18:15
18:15
18:15
İtalya - Serie C, Grup A
20:30
20:30
20:30
20:30
İtalya - Serie C, Grup B
18:15
18:15
20:30
İtalya - Serie C, Grup C
18:15
İtalya - Serie D,A Grubu
17:00
İtalya - Serie D,F Grubu
16:30
İtalya - Serie D,G Grubu
16:00
Hollanda - Tweede Divisie
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
17:00
17:00
17:00
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
16:00
16:30
17:00
17:00
Belçika - Challenger Pro Lig
18:00
22:00
22:00
Belçika - Nationale 1
21:30
22:00
22:00
22:00
Portekiz - Campeonato de Portugal
18:00
18:00
18:00
Portekiz - İkinci Lig
14:00 0 : 1 71'
71'
17:00
18:30
18:30
21:00
Portekiz - Liga Portugal 3
18:00
18:00
18:00
21:30
Portekiz - U19 Şampiyonası
14:00
14:00
14:00
15:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
20:00
Portekiz - U23 Şampiyonası
14:00
İskoçya - Lig 1
18:00
18:00
18:00
18:00
20:30
İskoçya - Lig 2
17:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İskoçya - Şampiyona
18:00
18:00
18:00
18:00
ABD - ABD MLS
22:00
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
17:00
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
13:00 2 : 4 MS
MS
15:00
15:00
15:00
15:00
16:00
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
13:00 1 : 2 MS
MS
15:00
15:00
15:00
16:00
16:00
Almanya - Bayernliga Güney
15:00
16:00
16:00
16:00
Almanya - Bayernliga Kuzey
16:00
16:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
16:00
16:00
16:00
16:00
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
16:00
16:00
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
15:00 1 : 0 31'
31'
15:00 0 : 2 28'
28'
16:00
18:00
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
14:00 0 : 1 75'
75'
15:00
ER
15:00 0 : 1 30'
30'
15:00 0 : 0 33'
33'
17:00
Almanya - Bremen-Liga
16:00
18:00
Almanya - Hessenliga
16:00
16:00
16:00
16:30
16:30
16:30
17:00
Almanya - Oberliga BW
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
Almanya - Oberliga Hamburg
15:00
17:30
Almanya - Oberliga Niederrhein
20:00
Almanya - Oberliga Niedersachsen
16:00
16:00
20:00
Almanya - Oberliga NOFV Güney
15:30
15:30
15:30
15:30
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
16:00
16:00
16:00
16:00
17:30
Almanya - Oberliga Westfalen
18:00
Almanya - Regionalliga Batı
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
16:00
16:00
16:30
17:00
Andorra - Premier Lig
22:30
Angola - Girabola
17:00
Arjantin - Copa de la Liga
23:00
Arjantin - Primera B
23:00
23:00
23:00
23:00
Arjantin - Primera C
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
Arjantin - Primera Nacional
00:05 0 : 1 MS
MS
03:10 0 : 0 MS
MS
23:00
ER
23:00
ER
23:00
23:00
23:00
Arnavutluk - Kategoria e Pare
15:30
Avustralya - A-Ligi
09:30 1 : 1 MS
MS
11:45 1 : 2 MS
MS
13:45 0 : 0 90'
90'
Avustralya - Kuzey NSW NPL
06:30 0 : 1 MS
MS
06:30
ER
09:00 1 : 2 MS
MS
11:00 0 : 3 MS
MS
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
07:30 4 : 1 MS
MS
08:30 0 : 5 MS
MS
08:30 4 : 0 MS
MS
08:45 2 : 0 MS
MS
Avustralya - NPL, Victoria
09:30 1 : 1 MS
MS
11:00 2 : 1 MS
MS
Avustralya - NPL,Victoria
07:15
ER
10:00 3 : 1 MS
MS
11:00 0 : 2 MS
MS
Avustralya - NSW NPL 1
08:30 0 : 0 MS
MS
09:00 0 : 1 MS
MS
11:00 1 : 2 MS
MS
11:00 0 : 0 MS
MS
Avustralya - Queensland NPL
09:00 0 : 4 MS
MS
10:30
ER
10:30 1 : 0 MS
MS
11:15 2 : 2 MS
MS
11:30 0 : 3 MS
MS
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
08:00 0 : 4 MS
MS
12:00
12:00
Avusturya - 2. Liga
16:30
16:30
16:30
Avusturya - Bundesliga
19:00
19:00
19:00
Azerbaycan - Premier Lig
14:00 0 : 1 74'
74'
16:30
BAE - Arap Körfez Ligi
16:30
16:30
19:00
19:00
Bahreyn - Premier Lig
19:00
ER
Bangladeş - Premier Lig
12:00 1 : 4 MS
MS
12:00 0 : 2 MS
MS
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
Bosna Hersek - Premier Lig
15:00 0 : 0 34'
34'
18:00
Botsvana - Premier Lig
17:00
17:00
17:00
17:30
Brezilya - Alagoano
23:00
23:00
Brezilya - Amapaense
22:00
22:00
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
22:00
Brezilya - Campeonato Acreano
23:00
ER
Brezilya - Campeonato Capixaba
22:00
Brezilya - Campeonato Tocantinense
22:00
ER
22:00
22:00
22:00
Brezilya - Candango, Serie A
22:00
Brezilya - Carioca
22:00
23:30
Brezilya - Catarinense
22:30
Brezilya - Cearense
22:40
Brezilya - Cearense, Serie B
21:30
22:00
Brezilya - Gaucho
22:30
22:30
Brezilya - Goiano, 1. Lig
21:30
21:30
Brezilya - Maranhense
22:30
23:00
Brezilya - Mato-Grossense
22:30
22:30
22:30
22:30
22:30
Brezilya - Mineiro
22:00
22:00
22:30
23:00
Brezilya - Paraense
21:30
22:00
Brezilya - Paraibano
22:30
Brezilya - Paulista Serie A1
22:00
22:00
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
21:00
22:00
22:00
Brezilya - Paulista, Serie A2
21:00
22:00
22:00
23:00
23:00
Brezilya - Paulista,Serie A3
21:00
21:00
21:00
23:00
23:00
Brezilya - Pernambucano
22:30
22:30
22:30
22:30
22:30
Brezilya - Piauiense
21:45
22:00
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Brezilya - Sergipano
22:00
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
23:00
Bulgaristan - B PFG
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Bulgaristan - Parva Liga
13:45 1 : 1 86'
86'
16:15
18:45
Burundi - Ligue A
16:00
16:00
16:00
16:00
16:30
Cebelitarık - Ulusal Lig
18:30
21:30
Çekya - 1st Division
17:00
17:00
17:00
17:00
20:00
Cezayir - Cezayir Kupası
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
17:00
ER
Cezayir - Lig 1
18:00
18:00
18:45
18:45
Cezayir - Ligue 1, Reserves
12:00
Cezayir - Ligue 2
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
Danimarka - 1.Lig
15:00 1 : 0 31'
31'
17:00
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
21:00
21:00
23:00
Endonezya - Liga 1
11:00 2 : 1 MS
MS
15:00 0 : 0 33'
33'
Ermenistan - Premier Lig
16:00
Fas - Botola Pro D1
18:00
18:00
ER
18:00
ER
20:00
22:00
Fas - Botola Pro D2
17:00
17:00
17:00
17:00
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
18:30
18:30
18:30
20:45
Finlandiya - Lig Kupası
13:30 2 : 5 90'
90'
15:45
16:00
19:00
Finlandiya - Ykkosliigacup
13:00
16:00
Galler - Cymru Premier
15:15 0 : 0 18'
18'
17:30
20:15
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
15:00
17:00
17:30
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
16:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Gana - Premier Lig
18:00
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
04:00 3 : 0 MS
MS
Güney Afrika - Federasyon Kupası
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
19:00
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
14:30 0 : 0 DA
DA
17:00
Hindistan - I-Ligi
14:00 1 : 0 76'
76'
16:30
Hırvatístan - Druga NL
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Hırvatístan - HNL
17:00
19:10
Hırvatístan - Prva NL
14:50
17:00
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00 0 : 0 MS
MS
İngiltere - Isthmian Football Leag.
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
ER
18:00
İngiltere - Konferans Güney
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
ER
18:00
18:00
18:00
18:00
ER
18:00
ER
18:00
İngiltere - Konferans Kuzey
18:00
ER
18:00
ER
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İngiltere - Northern Premier League
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İngiltere - Premier Lig Kupası
16:00
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Güney
18:00
ER
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
İrlanda - Premier Lig
22:45
İspanya - Tercera Federacion, Grup 1
19:30
İspanya - Tercera Federacion, Grup 10
14:00
19:30
20:00
İspanya - Tercera Federacion, Grup 11
18:00
18:00
18:30
18:30
18:30
19:30
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12
15:30
18:00
20:00
20:30