Paris’te yürüdü

Melissa Daşdemir, Paris Moda Haftası’nda podyuma başmanken olarak çıktı. Miss fashiontv 2022 güzeli Melissa Daşdemir, Paris Moda Haftası’nda podyuma başmanken olarak çıktı. Modellik kariyerini yurtdışında sürdüren Daşdemir, defilenin açılışını ve..

Paris’te yürüdü
Yayınlanma: Güncelleme:

Melissa Daşdemir, Paris Moda Haftası’nda podyuma başmanken olarak çıktı.
Miss fashiontv 2022 güzeli Melissa Daşdemir, Paris Moda Haftası’nda podyuma başmanken olarak çıktı. Modellik kariyerini yurtdışında sürdüren Daşdemir, defilenin açılışını ve kapanışını yaptı. Daşdemir, “Türk moda dünyasının modellerinin de uluslararası podyumlarda yürüyebileceklerini göstermiş oldum” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.