Yayınlanma:

Mr Olympia Phil Heath Kol Antrenmanı Videolu Anlatım

FST-7, optimal kas kazanımı sağlayan IGF-1 ve testosteron gibi lokalize büyüme faktörlerini en üst düzeye çıkaran bir sinyalizasyon süreci ile çalışır. FST-7’nin setleri, belirli bir vücut bölümü için ilk veya..

FST-7, optimal kas kazanımı sağlayan IGF-1 ve testosteron gibi lokalize büyüme faktörlerini en üst düzeye çıkaran bir sinyalizasyon süreci ile çalışır. FST-7’nin setleri, belirli bir vücut bölümü için ilk veya son egzersiz üzerinden gerçekleştirilebilir. Bu gelişmiş programda, her ikisini de yapmanız ideal olandır. Yapılan yedi set, kaslara gerçekleşen kan akışını en üst düzeye çıkarır ve daha dolu, daha hacimli ve daha ayrıntılı kaslar için pump seviyesini geliştirir. Ön kol kasları küçük kas gruplarıdır ve pump oranı arttıkça hacimleri de artar. Kas geliştirme sürecinde hacim kazanmak için tıpkı kol güçlendirme egzersizlerinde olduğu gibi yüksek yoğunluklu antrenmanlar tercih edilmelidir.

Jay Cutler ve Phil Heath’in Antrenörü Hany Rambod’un kaslanmayı hızlandıran benzersiz sistemi hakkında bilmeniz gereken herşey. Bu program tüm hayatınızı değiştirecek

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.