Jennifer Lopez ile İtalyan Zerafeti

İtalyan iç giyim markası Intimissimi’nin yeni global marka yüzü Jennifer Lopez ile partnerliğini 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonu görselleriyle duyurdu. İtalyan iç giyim markası Intimissimi, Jennifer Lopez’in yer aldığı kampanya ile feminenliği..

Jennifer Lopez ile İtalyan Zerafeti
Yayınlanma: Güncelleme:

İtalyan iç giyim markası Intimissimi’nin yeni global marka yüzü Jennifer Lopez ile partnerliğini 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonu görselleriyle duyurdu.
İtalyan iç giyim markası Intimissimi, Jennifer Lopez’in yer aldığı kampanya ile feminenliği kutlarken, kadınların sosyal hayatta edinilen tüm rollerde kendilerine güvenmeleri ve değerli hissedecekleri güce hitap ediyor. Günümüzde her kadın, çok çalışmak ve hayallerin peşinden gitmek için her bir insana ilham veren bilgili ve başarılı bir rol model oluyor.

Intimissimi CEO’su Matteo Veronesi Jennifer Lopez’in markanın yeni global marka elçisi olması hakkında “Tüm ikonik müşterilerimizin ruhunu temsil eden bir marka elçisi ararken ilk seçeneğimiz tabi ki Jennifer Lopez oldu. Biz, kadınların mümkün olan en iyi şekilde, tatmin oldukları bir hayat yaşamalarını ve her gün kendilerini güçlü hissetmelerini istiyoruz” açıklamasını yaparken Jennifer Lopez ise Intimissimi markasını ilk kez geçen yıl gerçekleştirdiği İtalya seyahatindeki keşfini “İnsanlarından modasına; kültür ve yemeklerinden tarihine kadar İtalya’yı her yönüyle seviyorum. Intimissimi’yi keşfettiğimde, değerli ipek kumaşları, romantik dantelleri, kesimlerinin işçiliği, mükemmel kalıpları ve derinlikli tasarımları beni anında cezbetti” sözleriyle anlatıyor. “Intimissimi kadını olmaktan gurur duyuyorum ve markanın beni özgüveni yüksek, hayat dolu ve güçlü niteliklerini yansıtan bir Intimissimi kadını olarak görmesi benim için bir onur.” sözleriyle anlatıyor.

Markanın kreatif direktörü Riccardo Ruini, sinematik görüntülerin öne çıktığı yeni 2023 İlkbahar/Yaz kampanyasında, Positano’nun renklerinden aldığı ilhamla rüya gibi ve capcanlı bir İtalyan yazının esansını yansıtıyor. Begonvilleri temsil eden fuşya tonları, parlayan güneşi andıran turuncu ve Akdeniz’i simgeleyen turkuaz tonları kampanyaya büyüleyici bir dokunuş katıyor. Ruini, Yönetmen Gia Coppola ve fotoğrafçı Chris Colls ile birlikte heyecanlandırıcı bir İtalyan kıyı cennetini canlandırıyor. Kampanya adeta, huzurlu ve keyifli bir şekilde kahvesini yudumlarken kendi kendine “II Cielo in una stanza” şarkısını söyleyen Jennifer Lopez’in hayatından sıradan bir günü gözler önüne sererken, tüm kadınların bağ kurabileceği, içinde mucize ve sihir barındıran bir kadın portresi çiziyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.