Hcg (Pregnyl) Nasıl Çalışıyor

Hcg (Pregnyl) Nasıl Çalışıyor

Hcg (Pregnyl) Nasıl Çalışıyor
Yayınlanma: Güncelleme:

HCG vücuttaki lüteinizan hormonu (LH) taklit ederek leydig hücrelerinin testosteronu üretmeye başlamasına neden olur ve bu testosteron daha sonra östrojene dönüşür. Ne yazık ki, bu süreç sırasında, hipofiz bezleri LH akışını algılar ve bastırılır. Bununla birlikte, SERM olay yerine getirilmeden önce, steroidleri kullananlar, tek seçenek oldukları için, siklus sonrasında HCG’yi kullanacaklardı.

Bununla birlikte, HCG’yi steroid eğitimi birlikte kullanmanın en iyi yolu hakkında bir çok tartışma var. HCG’nin arkasındaki bilgiyi anlarsanız, steroid esterleri bir kürün sonuna doğru vücudun dışına atılırken bunu kullanmanın en mantıklı yolu olur. Sonuç olarak, HCG uygun bir PCT’ye yol açması gereken yumuşak bir inişe yardımcı olabilir. Bununla birlikte, bu net kanıtla bile, bazıları PCT sırasında HCG’yi kullanmak en iyi yol olduğunu iddia etmektedir veya HCG baskıcı değildir; Ancak basit bir kan çalışması, HCG’nin vücutta gerçekte ne yaptığını gösterecektir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.