Anne Hathaway, Versace’nin Yeni Marka Elçisi

Anne Hathaway’in geçen yıldan itibaren bir stil rönesansı başlattığını kabul edelim. Ve bu rüzgarın etkileri tüm hızıyla devam ediyor. Çok uzun zamandır hayatımızda olan oyuncu, geçtiğimiz yıl belki de hiç..

Anne Hathaway, Versace’nin Yeni Marka Elçisi
Yayınlanma: Güncelleme:

Anne Hathaway’in geçen yıldan itibaren bir stil rönesansı başlattığını kabul edelim. Ve bu rüzgarın etkileri tüm hızıyla devam ediyor. Çok uzun zamandır hayatımızda olan oyuncu, geçtiğimiz yıl belki de hiç olmadığı kadar iyi görünümlerle kırmızı halılarda ve moda gösterilerinde karşımıza çıktı. Bu önemli anların birçoğunda da Versace imzası vardı. Şimdilerde ise bu ortaklığı farklı bir boyuta taşıma vakti.

Daimi mottosu kadınların, gardıroplarında zaman zaman başvurabilecekleri klasik parçaları içeren bir düzenleme sunmak olan Donetella Versace, Hathaway’i de bu mottoya ortak ediyor. Versace Icons adlı koleksiyon tasarımcının kendi gardırobundan ve Prenses Diana’dan Michelle Obama’ya, Lady Gaga’ya kadar uzanan yıllar süren deneyiminden yararlanarak güçlü kadınları giydirmek için tasarlandı. Hathaway ise Versace’nin Los Angeles defilesinde karşımıza çıktıktan sadece birkaç hafta sonra, İtalyan markası için düzenlediği ilk kampanyayla Donatella Versace’nin ilham perisi olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyon, Versace’nin kendine özgü terziliğinden ve evin güçlü kadınları giydirme konusundaki onlarca yıllık deneyiminden ilham alan, stil sahibi bir ürün yelpazesi şeklinde tanımlanıyor.

Paylaşılan görsellerde Hathaway’i bir kot pantolon ve korseli görünümün yanı sıra, 1996 İlkbahar koleksiyonundan ilham alan kayışlarda Medusa detaylı siyah elbise ve Donatella’nın kendi günlük kıyafeti olan oturtmalı siyah bir grain de poudre takım elbiseyle de görüyoruz.

Hathaway bu birliktelikten oldukça memnun görünüyor: “Bana göre Versace Icons koleksiyonu zamansız ve keskin bir zarafet. Donatella’nın güçlendirme vizyonunu temsil ediyor gibi görünen bu resimlerle çok gurur duyuyorum. Ayrıca bu harika deneyimin beni en çok etkileyen yönü, Donatella’nın kalbi, cömertliği ve nezaketi.”

Donatella ise şunları ekliyor: “Versace Icons kampanyasının setinde Anne ile çalışmak çok ilham vericiydi. Onun ne kadar yetenekli olduğunu ve koleksiyona nasıl hayat verdiğini görüyorsunuz. Versace, dünyanın en büyük yıldızlarından bazılarıyla işbirliği yapma konusunda uzun bir geçmişe sahip.”

Anne’in “harika kıyafetleri sevdiğini ve anladığını” söyleyen tasarımcı, güçlü bir kariyere sahip Anne Hathaway’e uzun zamandır hayranlık duyduğunu ve tüm bu nedenlerle Anne’nin hem Versace hem de koleksiyon için “tam olarak kalbine uygun” biri olduğunu da sözlerine ekliyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Günümüzde bir yaşam biçimi ve felsefesi olarak değerlendirilen fitness nedir? Etkili fitness ve crossfit programı oluşturmak için bilmeniz gerekenler!

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanması önceliğimizdir. veri politikamızı inceleyebilirsiniz.